Free Download 8. Sınıf Bilgi Yarışması & Sohbet Lgs Test Çöz 5.6 APK

Free Download 8. Sınıf Bilgi Yarışması & Sohbet Lgs Test Çöz 5.6 APK

App Information of 8. Sınıf Bilgi Yarışması & Sohbet Lgs Test Çöz

App Name 8. Sınıf Bilgi Yarışması & Sohbet Lgs Test Çöz v5.6
Genre Games, Trivia
Size6.7 MB
Latest Version5.6
Get it On Google Play
Update2021-02-09
Package Namecom.eokultv.lgsbilgi
Rating ( 575 )
Installs10,000+

Description of 8. Sınıf Bilgi Yarışması & Sohbet Lgs Test Çöz

8. sınıf Lgs öğrencilerine özel olarak hazırladığımız ve tamamen ücretsiz olan bilgi yarışması oyunumuzu hemen indir ve arkadaşlarınla yarışmaya başla. Bilgi yarışmasındaki sorular tamamen Lgs Sınavında soru çıkan (Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce ve Din Kültürü) derslerden oluşmaktadır. Uygulama ile eğlenirken sınava hazırlanma şansına sahip olabilirsiniz. 8. sınıf tüm dersler uygulamalarından farklı olarak testleri çözerek puanlar kazanabilir ve sıralamalarda yukarılara çıkabilirsiniz. Eğlenerek lgs sınavına hazırlık yapabilirsiniz.

Rastgele ya da kategori modunda doğru yaptığınız her soru için 1 puan kazanırken Level modunda her leveli geçtiğinizde artan miktarlarda puan kazanırsınız. Leveli bitirdikten sonra ödüllü videoyu izleyerek x2 puan kazanabilirsiniz. Altın kazanmak için önünüzde iki seçenek var. Her leveli bitirdikten sonra otomatik olarak hesabınıza altın eklenir. (Her level için değişen miktarlar). Ya da anamenüden ödüllü reklam izleyerek altın kazanabilirsiniz. Dilerseniz para ile de altın satın alabilirsiniz. Bilgi yarışması uygulaması tamamen ücretsizdir.

Sohbet menüsüne girerek 8. sınıf olan akranlarınızla sohbet edebilirsiniz. Lgs, tanışma ve genel olmak üzere 3 odası olan chat bölümünde dilediğiniz kişi ile özel olarak da mesajlaşabilirsiniz. Online listesinde kimlerin online olduğunu görebilir ve mesajlar yazarken emojiler kullanabilirsiniz.

***** ÖZELLİKLERİ *****
* 3 farklı modda bilgi yarışması (Level geçme, Kategori Seçme, Klasik rastgele soru)
* Soruları doğru cevapladıkça puan kazanabilir ve liderlik sıralamasında üst sıralara yükselebilirsiniz. Tüm zamanlar, aylık ve haftalık olmak üzere 3 farklı sıralama bulunmaktadır.
* Ödüllü video izleyerek altın kazanabilirsiniz.
* Her biri 10 sorudan oluşan levelleri soruların tamamını doğru cevaplayarak bitirebilir ve altın kazanabilirsiniz. (Level ilerledikçe ödül miktarı da artmaktadır. Ödül videosunu izlerseniz kazancınız x2 olur)
* Leveller ünite ünite planlanmıştır. İlk 6 level tüm derslerin 1. ünitelerinden oluşmaktadır. Sonraki 6 level 2. üniteler şeklinde devam etmektedir.
* Biriktirdiğiniz ya da marketten satın aldığınız altınlarla jokerler satın alabilirsiniz. Seyirciye sor, yarı yarıya ve soruyu değiştir olmak üzere 3 çeşit joker bulunmaktadır.
* Üyelik tamamen ücretsiz olup mail onayı da istememektedir. (İleride düzenlenecek ödül yarışmaları için sahte mail kullanmamak sizin için avantaj olacaktır. Aksi durumda ödül kazandığınızda sizinle iletişime geçemeyiz)
* Sisteme mail adresi / kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılabilmektedir.
* Sohbet bölümünde farklı odalarda arkadaşlarınızla chat yapabilirsiniz.

***** Aşağıdaki derslerin test sorularını çözebilirsiniz *****

* Lgs 8. sınıf matematik testleri
* Lgs 8. sınıf Türkçe test soruları çöz
* Lgs 8. sınıf fen bilimleri testleri çöz
* Lgs 8. sınıf İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük testleri çöz
* Lgs 8. sınıf İngilizce test çöz
* Lgs 8. sınıf din kültürü ve ahlak bilgisi test çöz

8. Download our completely free quiz game that we have specially prepared for class Lgs students and start competing with your friends. The questions in the quiz are completely composed of the lessons (Turkish, Mathematics, Science, History of Revolution and Kemalism, English and Religion Culture) that have questions in the Lgs Exam. You can have the chance to prepare for the exam while having fun with the application. 8. Unlike all lessons applications in the classroom, you can earn points and climb the rankings by solving tests. You can have fun preparing for the lgs exam.

While you earn 1 point for each question you do right in random or category mode, you earn increasing amounts of points when you pass each level in Level mode. You can earn x2 points by watching the award-winning video after finishing the level. You have two options for earning gold. After you finish each level, gold is automatically added to your account. (Changing amounts for each level). Or you can earn gold by watching award-winning advertisements on the main menu. You can also buy gold with money if you wish. Quiz application is completely free.

You can chat with your 8th grade peers by entering the Chat menu. In the chat section, which has 3 rooms: Lgs, meeting and general, you can also send a message privately with anyone you want. You can see who is online in the online list and use emojis when writing messages.

***** FEATURES *****
* quiz in 3 different modes (Level passing, Category Selection, Classic random question)
* As you answer questions correctly, you can earn points and rise to the top of the leaderboard. There are 3 different rankings as all time, monthly and weekly.
* You can earn gold by watching award-winning video.
* You can complete each level consisting of 10 questions by answering all the questions correctly and earn gold. (As you level up, the amount of reward increases. If you watch the prize video, your earnings will be x2)
* Levelers are planned unit by unit. The first 6 levels consist of the first units of all courses. It continues as the next 6 level 2 units.
* You can buy wilds with the gold you collect or buy from the market. There are 3 types of wildcards: Ask the audience, halve and change the question.
* Membership is completely free and does not require mail confirmation. (It will be an advantage for you not to use fake mail for future prize competitions. Otherwise, we will not be able to contact you when you win a prize)
* You can login to the system with e-mail address / user name and password.
* You can chat with your friends in different rooms in the Chat section.

***** You can solve test questions of the lessons below *****

* Lgs 8th grade math tests
* Lgs solve 8th grade Turkish test questions
* Solve Lgs 8th grade science tests
* Solve Lgs 8th grade History of Revolution and Kemalism tests
* Lgs 8th grade English test solve
* Lgs 8th grade religious culture and ethics test solves